Угорщина – Україна 9:3 (1:2, 4:0, 4:1)

Хоча починалося все для наших краще не придумаєш. Вже до четвертої хвилини зустрічі українці вели з рахунком 2:0. Шайби закинули провідні форварди "синьо-жовтих" Фелікс Морозов і Олександр Пересунько.

Угорці змогли розмочити рахунок до першої перерви, але гра нашої збірної все ж вселяла впевненість.

Все змінилося ближче до середини другого періоду, коли Угорщина відігралася. До слова, в цій 20-хвилинці суперник перекидав Україну з рахунком 26:8. Як підсумок, на другу перерву українці пішли програючи 2:5.

На заключний період наш основний воротар Артур Оганджанян вже не вийшов – в "рамці" його замінив Микита Петленко. На жаль, до третьої хвилині цього ігрового відрізка і Петленко встиг пропустити двічі – 2:7.

До кінця матчу Пересунько завдяки відмінним індивідуальним діям встиг оформити дубль, але і угорці забили ще двічі. Україна програла з рахунком 3:9 і опустилася на останнє місце в турнірній таблиці.

Зазначимо, що в останній раз з різницею в шість шайб на чемпіонатах світу молодіжна збірна України програвала в 2010 році, коли поступилася латишам 0:6.