Україна – Азербайджан 6:4

Після напруженого першого періоду, в якому жодна з команд не змогла відкрити рахунок, українці вдало розпочали другу 12-хвилинку. Протягом однієї хвилини у воротах суперників розписалися Юрій Щериця та Дмитро Войтенко. До кінця періоду суперники двічі обмінялися голами (Войтенко оформив хет-трик) і на перерву пішли за рахунку 4:2.

А от початок останньої 12-хвилинки виявився провальним. Азербайджанці змогли не лише скоротити відставання, але й відновити рівновагу – 4:4. Утім, до честі українців, вони не знітилися і знову перехопили ініціативу. А удари Костянтина Макеєва й Романа Пачева принесли нашій команді бажану перемогу – 6:4.

У чвертьфінальному поєдинку підопічним Євгена Варениці належить зіграти із збірною Росії. Матч відбудеться у пятницю, 10 травня.

Відбірковий турнір проходить за олімпійською системою, тому той, хто програв закінчить боротьбу за путівку на змагання. Всесвітні ігри пройдуть у жовтні 2019 році в Сан-Дієго.