Зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2020: медальний залік

Зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2020: медальний залік / НОК України

9-го січня відкрилися ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Вони триватимуть у Лозанні (Швейцарія) до 22 січня 2020 року. На молодіжному форумі Україну представлятимуть 39 спортсменів. Про результати українських спортсменів та медальний залік – читайте у матеріалі Спорт24.

Після дев'яти змагальних днів у медальному заліку лідирує Швейцарія, яка здобула 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі.

Новини за темою: Зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2020: хто представить Україну

На п'яти швейцарцям наступає Росія, яка здобула 5 золотих, 9 срібних та 6 бронзових нагород.

Третьою в медальному заліку йде Японія, яка здобула 8 медалей – 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову.

Формально на третій сходинці медального заліку змішана команда НОК, в активі якої 12 медалей (по 4 золота, срібла та бронзи).

Що відомо про змішану команду НОК? Це команда юнацьких Олімпійських ігор, що складаються зі спортсменів, що представляють різні національні олімпійські комітети. Спортсмени з різних країн змагаються в одній команді.

Збірної України немає в медальному заліку, оскільки "синьо-жовті" досі не здобули жодної нагороди.

Натомість українські спортсмени виграли три медалі у команді НОК.

У фіналі хокейного турніру у форматі 3х3 зійшлися два українці – Володимир Трошкін та Денис Пасько. Трошкін виграв золото, а Пасько – срібло.

Третю медаль здобула українська спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський у складі "Team Vision".

Вони виграли бронзу у змаганнях змішаних інтернаціональних команд з фігурного катання.