Зінченко перетворився на Коноплянку після розгрому над "Шальке": яскраве фото

2643 Читать новость на русском
Зінченко обмінявся футболками з Коноплянкою
Зінченко обмінявся футболками з Коноплянкою / Getty Images

В рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" розгромив "Шальке" (7:0) і вийшов до чвертьфіналу турніру.

У двох командах можна було знайти український слід, адже Олександр Зінченко відіграв повний матч за "Манчестер Сіті", а Євген Коноплянка – за "Шальке".

22-річний Зінченко після матчу обмінявся футболками з 29-річним Коноплянкою і виклав фото у своєму Instagram.

1/4 @mancity @championsleague

Публикация от Oleksandr Zinchenko (@zinchenko_96)

Спорт 24 писав, Олександр Зінченко безпосереднім чином взяв участь в приниженні "Шальке", віддавши елегантний пас Лерою Сане, коли той забивав третій м'яч у ворота німців.