Голи Ісмаїлі і Ракицького принесли "Шахтарю" вольову перемогу над "Ле Моном"

Швейцарський «Ле Мон» створив серйозні проблеми чинному чемпіону України з футболу, реалізувавши пенальті на сорок дев’ятій хвилині гри. "Шахтар", утім, активно провів другу половину другого тайму і впродовж двох хвилини завдав гідного удару у відповідь. Перемогу команді Луческу принесли м’ячі Ісмаїлі і Ракицького.

"Металіст" насилу звів внічию матч проти представника другої Бундесліги

З рахунком 3-3 завершився спаринг харків’ян проти команди "Уніон Берлін". До того ж, за 15 хвилин до фінального свистка команда Рахаєва горіла 1-3. Нічию врятували постріли Гоменюка і Шав’єра. Перший м’яч "Металіста" в зустрічі - на рахунку Кулакова.

Стаховський упевнено здолав перший раунд турніру в Ньюпорті

Із упевненої перемоги розпочав Сергій Стаховський свій виступ на турнірі в Ньюпорті. Узбекові Фаруху Дустову друга ракетка України віддав лише 5 геймів - 6-3, 6-2. В одній восьмій фіналу Стаховський зустрінеться із хорватом Іво Карловічем.

Марсель Кіттель виграв третій із чотирьох етапів на цьогорічному "Тур де Франс"

З чотирьох етапів цьогорічного "Тур де Франс", Марсель Кіттель не тріумфував лише на одному. За традицією, німцю не було рівних у фінішному спурті загальної групи. Попри все, жовта майка лідера залишається у власності італійця Вінченсо Нібалі. Українець Андрій Гривко у загальному заліку на 64-ій позиції.