Спортивний огляд: "Зеніт" переграв ЦСКА, Росберг завоював 9-й поул-позишн

00:42, 2 листопада 2014 203 Читать новость на русском

Віктор Скрипник дебютував із перемоги у чемпіонаті як наставник "Вердера", суперник "Дніпра" у Лізі Європи відібрав очки в лідера чемпіонату Бельгії, "Зеніт" переграв ЦСКА в центральному матчі російської прем’єр-ліги, Ніко Росберг завоював 9-й поул-позишн в поточному сезоні Формули-1.

Футбол

Перший млинець виявився не гливким. Українець Віктор Скрипник дебютував у бундеслізі як головний тренер "Вердера" із перемоги. Музики переграли в гостях "Майнц" – 2:1.

Бельгійський "Локерен" знає як псувати нерви не лише "Металісту". Суперник харків’ян у Лізі Європи відібрав очки у наійтитулованішої команди чемпіонату "Андерлехта". Пурпурово-білі врятували одне очко вже в додані арбітром хвилини.

"Зеніт" скидує із хвоста конкурента. Єдиний м’яч вирішив долю протистояння у центральному поєдинку туру в російській прем’єр-лізі. Гол Хаві Гарсії вже на 7-й хвилині приніс лідеру чемпіонату перемогу на полі ЦСКА.