Пряма трансляція на
Останні випуски

Справа братів Марченко: суд змінив запобіжний захід

- Читать новость на русском

Владиславові Марченку, заступнику голови Запорізької облради та очільнику обласного осередку "Об'єднання "Самопоміч", змінили запобіжний захід на менш суворий.

Йому зняли денний домашній арешт, тепер чиновник може вільно пересуватися з 6 ранку до одинадцятої вечора. До цього Марченко мав право виїжджати з дому на робоче місце тільки з 10:00 ранку до 14:00 дня.

Читайте також: Суд Харкова відмовився знімати з посади Владислава Марченка

Новий, м'якший, запобіжний захід суддя визначив і для брата Владислава – Марка Марченка.

Харківська обласна прокуратура наполягала на тому, аби запобіжний не пом'якшували. Але ці вимоги, як і попередні прохання арештувати майно та відсторонити Марченка від посади, суд не задовольнив, підтримавши сторону захисту. Треба сказати, що адвокати Марченків також готують позов до свідків обвинувачення.

Чоловіків підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, йдеться про 87 мільйонів гривень. Сам Владислав Марченко неодноразово заявляв, що звинувачення безпідставні і вони є політичним переслідуванням.

"Суддя вчергове доводить всю безпідставність та хибну позицію сторони звинувачення та бульбашкові ті закинуті обвинувачення. Тим самим вони "вибухають" на цих справах, і сьогодні вчергове змінився у нас прокурор. Це вже третій прокурор, який ходить до суду", – зазначив заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко.

Нами було встановлено, що один з головних свідків у справі, директор ТОВ "Сорус-трейд", дав свідомо неправдиві показання щодо братів. На підставі цих свідчень було обрано запобіжний захід братам Марченко,
– заявив адвокат Сергій Барабашин.

Прокурор Дмитро Радін зазначив, що такі заходи щодо зміни часового періоду будуть завдавати шкоду досудовому розслідуванню. У зв'язку з чим сторона обвинувачення буде заперечувати проти задоволення.

Нагадаємо, Апеляційний суд Харківської області змінив запобіжний захід заступнику глави Запорізької облради Владиславу Марченку.

Що інкримінують Владиславу Марченко? 21 грудня вдома і в робочому кабінеті Владислава Марченка провели обшуки працівники прокуратури, після чого повезли його до Харкова для вручення підозри.

Владиславу Марченку вручили підозру за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу – заволодіння майном в особливо великих розмірах. На переконання "Об’єднання "Самопоміч", Марченка привезли до Харкова, тому що його справа – це замовлення Адміністрації Президента.

У п’ятницю, 22 грудня, мало відбутися засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Владиславу Марченку, однак його перенесли на наступний день.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі