Про це американська чиновниця заявила в ефірі CBS News.

"Ця подія – навіть якщо оголошені йому (Манафорту – "24") звинувачення не стосуються Росії – може бути тільки початком", – припускає сенатор від Демократичної партії в інтерв'ю каналу.

Читайте також: "Похмура" реальність для Білого дому: що означає арешт Манафорта та які наслідки несе для Трампа

Згідно із розсекреченими документами, опублікованими 30 жовтня, велике журі, яке найняв спецпрокурор Роберт Мюллер у справі "російського втручання", висунуло звинувачення за 12 пунктами екс-керівнику штабу Трампа Полу Манафорту та його бізнес-партнеру Ріку Ґейтсу, нагадує ресурс.

Клобучар уточнила, що Манафорт не був зареєстрований як іноземний агент, коли представляв уряд Януковича – президента-втікача із України, який "був пов'язаний із Росією". ФБР також вдалося дізнатися про "сумнівні угоди" і "відмивання грошей" колишнім помічником Трампа.

Я вважаю цю справу не "полюванням на відьом", а полюванням за правдою. Ми повинні займатися цим заради нашої демократії,
– закликала сенатор.

За словами Клобучар, її найбільше цікавить, наскільки далеко Манафорт зайшов у своїх злочинних діях, хто ще був до цього причетний і хто віддавав вказівки.

Читайте також: ЗМІ назвали, який вирок може отримати Манафорт

Нагадаємо, у понеділок, 30 жовтня, влада США запропонувала Полу Манафорту та Ріку Гейтсу здатися. Обоє погодилися. Спецпрокурор у справі щодо розслідування потенційних зв'язків штабу Трампа із Росією висунув екс-керівнику передвиборчої кампанії Трампа звинувачення за 12 пунктами.

Цього ж дня федеральний суд у Вашингтоні відпустив Манафорта під домашній арешт із визначенням застави у розмірі 10 мільйонів доларів.