БЛОГ
-
Тріатлоністка Юлія Єлістратова: ексклюзивне інтерв'ю про Олімпіаду-2020, Ironman та фінансуванняУ другій частині розмови тріатлоністка Юлія Єлістратова розповіла про підтримку від держави та міста, перспективи потрапити на Олімпіаду, пошук спонсорів, скільки можна заробити на етапах Кубка світу, свої найважчі та найемоційніші перемоги та цілі.
-
Ексклюзивне інтерв'ю з авторкою найкращого гола в Україні у 2019 році Надією ІванченкоВ грудні авторкою найкращого українського голу 2019 року визнали 16-річну Надію Іванченко. Спорт24 зустрівся із нападницею дівочої збірної України U-17 і клубу "Ладомир" (Володимир-Волинський). Молода футболістка розповіла про прихід у футбол, ставлення батьків, мотивацію, тиск родини, першу професійну команду, свої цілі та мрії.
-
14-річна чемпіонка світу з армреслінгу Лехман про стереотипи, боротьбу з хлопцями та ціліВона тільки рік займається армреслінгом, їй тільки 14 років, але вже має звання чемпіонки світу до 15 років та стала другою на Кубку України серед дорослих у вазі до 60 кг. Спорт24 поспілкувався із юною спортсменкою із Закарпаття та дізнався, як вона прийшла у спорт, скільки тренується, чи впливають на неї стереотипи про дівчат в "чоловічих" видах спорту та які цілі ставить перед собою.
-
"Залізна Дюймовочка" Юлія Єлістратова: про тріатлон, підготовку, боротьбу та умови тренуванняЛідерка збірної України з тріатлону, капітан Національної гвардії України, учасниця трьох Олімпіад житомирянка Юлія Єлістратова розповіла Спорт24 про особливості тріатлону, свою підготовку, тренування під час вагітності, роль тренера, чому прийшла в цей вид спорту, які були умови на старті кар’єр та чому її називають "Залізна Дюймовочка".
-
Українські спортсмени між патріотизмом і грошимаДопис Василя Ломаченка на сторінці в Інстаграмі сколихнув чергову хвилю обговорення патріотичності та "ватності" українських спортсменів. Дуже багато про позицію наших спортсменів вже було сказано та обговорено, але дуже мало дискутувалась суть проблем.
-
Радянська ментальність українського футболу: чи має держава підтримувати цей спорт?В кінці кожного року в інформаційному просторі з’являються повідомлення від футбольних команд про погану владу, яка не хоче підтримувати розвиток футболу. Але чи має вона підтримувати команди? А якщо має, то чи варто це робити?
-
Інтерв'ю з тренером Усика: про відмінність спорту і фітнесу та тренування кіберспортсменівЯк тренується Ломаченко, для чого тренувати кібергравців, чи є в Україні спортивний маркетинг, чому люди ходять в тренажерні зали, чи готові тренери вчитись, що робить Олексій Торохтій та новий проєкт з Василем Вірастюком. На ці та інші питання відповів Сергій Пуцов.
-
Марина Бех-Романчук: про харчування, забобони, хобі, готовність ризикувати, мрії та ціліПродовження інтерв'ю з українською легкоатлеткою Мариною Бех-Романчук. У другій частині розмови спортсменка розповіла Спорт24 про те, хто в її сім'ї готує, чому вона любить, щоб все було ретельно поскладано, про готовність йти на ризик під час виступів та про що мріє найбільше.
-
Марина Бех-Романчук: про жертви заради спорту, себе як бренд та медаль Чемпіонату світуХмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук на Чемпіонаті світу в Катарі завоювала срібну нагороду для збірної України. Вона серед претенденток на те, щоб принести збірній України нагороду на Олімпіаду-2020 в Токіо. В інтерв’ю для Спорт24 спортсменка розповіла про свою болючу поразку, важливість тренера, травми, умови тренування та мрію.
-
Поразки навчили мене іти далі, – борчиня Оксана ЛівачЛьвівська борчиня Оксана Лівач цього року виграла дорослий та молодіжний чемпіонат Європи з вільної боротьби, стала другою на Європейських іграх та п’ятою на чемпіонаті світу. Вона одна з найсильніших і найперспективніших борчинь України, Європи та світу.
-
Усик – талановитий боксер та професіонал, який знає чого і за чим виходить на ринг, – тренерЗаслужений тренер України з боксу Дмитро Сосновський розповів про свої враження від дебюту Олександра Усика в супер важкій вазі, чого мало нових яскравих професійних боксерів з України та які види спорту склали конкуренцію боксу.
-
Для виховання боксера-чемпіона треба витратити 10-15 років, – Андрій КотельникУ 2000 році Андрій Котельник зупинився за крок від золотої медалі Олімпійських ігор в Сіднеї, ставши срібним призером. А у травні 2008 року він виграв чемпіонський бій за титул WBA в першій напівсередній вазі. Зараз же Андрій Котельник опікується боксерською академією свого імені, став президентом Львівської міської федерації боксу та мріє виростити нового чемпіона для України.