Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Станіслав Федорчук

політолог

 • blog_ava
  Десять міфів про Саакашвілі
  Дивлячись, як популярні блогери та навіть поважні журналісти реагують на діяльність або просто на постать Міхеїла Саакашвілі, не можу лишитися осторонь. Не тільки як свідок результатів грузинських реформ, але як чесна людина. Я не є співробітником команди Саакашвілі, тому не бачу підстав звинувачувати мене в за ангажованості.
 • blog_ava
  Іловайськ: як написати про український Дюнкерк
  Для тих, хто був сучасником Іловайської трагедії навряд чи вдасться забути неймовірне напруження тих днів. Вся країна прикипіла до екранів моніторів, телевізорів, нервово писала смс рідним та близьким на передовій, повідомляла про новини в Facebook та інші соціальні мережі.
 • blog_ava
  Історична спадщина України – непотрібний мотлох на шляху до майбутніх звершень
  Вельми поважні спроби Інституту національної пам'яті та інших зацікавлених сторін створити достатню законодавчу базу, аби прибрати топографічний комунізм з України, заслуговують на повагу та визнання.
 • blog_ava
  Повзуча змія контреволюції, або Чому Янукович нам не президент
  У середині червня набув чинності закон про позбавлення Віктора Януковича звання Президент України.
 • blog_ava
  Російська агентура намагається проникнути до дипломатичних представництв ЄС в Україні
  Війна проти України ведеться всіма можливими засобами. Крім наявності п`ятої колони у вигляді проросійських політичних сил всередині країни, маємо вкрай цікаву ситуацію з нашим зовнішнім оточенням.
 • blog_ava
  Мешканці окупованих територій: вороги, колаборанти, заручники?
  Головна небезпека, про яку, на жаль, забувають політичні лідери України, полягає в тому, що більшість інформації, яка стосується життя окупованих територій та долі громадян, які там залишилися, досі залишаються преференцією тих, хто винен у розбудові російської агентурної мережі на Сході, а також сприянні окупації Донбасу.
 • blog_ava
  Грузинський щоденник. Як мене обіцяли депортувати і що з цього вийшло
  Восьмого березня прилетів до міжнародного аеропорту Тбілісі і впевнено прийшов до паспортного контролю. Спочатку мило усміхався дівчатам-прикордонникам, але за півгодини настрій почав псуватися. Офіцери прикордонної служби мінялися, повз пройшли три рейси пасажирів з різних авіакомпаній, а я все стояв на місці.
 • blog_ava
  Грузинський щоденник. Мандрівка вздовж окупованих територій
  Завдяки запрошенню Кавказького Дому та Інституту світової політики до Грузії вдалося на власні очі побачити, яким чином здійснюється "деєскалація" російсько-грузинського конфлікту та одностороння делімітація кордону окупованих територій Самечабло (росіяни застосовують штучний термін "Південна Осетія").
 • blog_ava
  Лист до Іловайська
  Невідомо чи ти прочитаєш цього листа, мій дорогий друже. Але не написати Тобі його я не можу. З часу твого зникнення наприкінці серпня минулого року, сталося чимало. Здається ніби минуло півстоліття з моменту, коли ми востаннє говорили з Тобою.
 • blog_ava
  Підняти галас на сході — напасти на заході або стратегема в поміч
  Поки триває обговорення чергових достатньо принизливих документів за результатами Мінських перемовин, які в черговий раз заморожують конфлікт і не дають переваги українській стороні, а також європейським арбітрам, спробуємо зрозуміти, що ж відбувається насправді.
 • blog_ava
  Летальна інформаційна зброя: все для перемоги
  9 лютого Львівський прес-клуб ініціював телеміст між Львовом та Сумами на тему "Захист від російської інформаційної окупації: як його організувати в Україні та в регіонах?" В межах дискусії експерти намагалися дати власні рецепти для вирішення питання захисту інформпростору та проведення наступальних заходів.
 • blog_ava
  Медіа-образ переселенців: подоба на глум +18
  Численні "страшилки" в соцмережах з гнівними коментарями, тенденційні сюжети на місцевих та загальноукраїнських каналах – так виглядає медіа-простір у темі "невдячних" та "хамовитих" переселенців.