У червні 2014 року над летовищем у Луганську при спробі зайти на посадку було збито літак Іл-76, яким летіли українські десантники. Тоді загинули 40 десантників та 9 членів екіпажу.

На лаві підсудних вперше в історії України опинився високий чин – генерал-майор Віктор Назаров. Його звинувачують у службовій халатності. Два роки тривали судові засідання. І коли наближається оголошення вироку – з’являються відкриті листи від офіцерів на підтримку обвинуваченого.

Адвокат потерпілих Віталій Погосян каже – рік слухали справу, розбирали по шматочках. Після дебатів, коли суддя пішла в нарадчу кімнату, і з’явились листи підтримки та нові версії. У них вже звинувачують екіпаж. Мовляв підбили літак тому, що включили посадкові вогні.

Читайте також: СБУ оприлюднила переговори терористів щодо збиття літака Іл-76

На боці потерпілих і механік з Іл-76, який сідав першим. Він бачив як горів борт з його побратимами. Помилки екіпажу не було, запевняє військовий. Каже, вони діяли згідно наказів командирів.

Останнє судове засідання було 26 січня. Суддя пішла в нарадчу кімнату для оголошення вироку. Однак коли його почують – поки невідомо.

Тим часом генерал-майор Віктор Назаров і досі продовжує виконувати свої професійні обов’язки.

Читайте також: Росія почала готувати наступ на Авдіївку ще півроку тому, – звіт США в ОБСЄ