Про це заявили психологи Пенсільванського університету під керівництвом професора Йоханнеса Ейхштеда, йдеться у статті журналу Proceedings of the National Academy of Sciences.

Читайте також: Про що найчастіше брешуть на сайтах знайомств

Вони проаналізували акаунти і медичні картки понад 1200 добровольців. У 114 осіб діагностували депресію. Опісля психологи порівняли їхні дописи у Facebook з постами людей без діагнозу.

З'ясувалось, що за кілька місяців до виявлення розладу люди починали використовувати слова, що описують стан самотності і ворожість, а також вони значне частіше почали вживати займенник "я".

Не можна стверджувати, що за допомогою нашого алгоритму можна чітко поставити діагноз. Але це дослідження допоможе для виявлення людей з депресією на ранній стадії,
– каже Йоханнес Ейхштедт.

Для того, щоб завдяки напрацюванням психологів можна було ставити діагноз, всі дані в акаунтах повинні використовуватися тільки за згодою їх власників.

Додамо, британські психологи підтверджують дані колег зі США та додають, що змогли з'ясувати, які слова характерні для мови людей, що живуть з депресією. У лексиконі таких людей частіше зустрічаються слова: самотній, жалюгідний, нещасний, я, мене, мені і так далі.

Що таке депресія?Це захворювання, яке характеризується постійним станом смутку і печалі (не менше двох тижнів). Під час депресії людина втрачає інтерес до будь-якої роботи, яка, зазвичай, приносила задоволення, а також нездатність робити повсякденні справи. Просто поганий настрій один раз на місяць з вагомою чи без на то причиною не можна одразу називати депресією.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.