Стрілянина в Одесі

В Одесі 19 січня на вулиці Новосельського 58-річний Валентин Дорошенко відкрив стрілянину, коли поліцейські прибули на виклик. Нападник вистрелив у свого знайомого, від поранень чоловік помер на місці. Загиблим, за даними ЗМІ, виявився раніше судимий громадянин з прізвищем Пінін.

Крім того, Дорошенко відкрив стрілянину по правоохоронцях. В результаті поранення отримали троє поліцейських, один з них помер у лікарні. Постраждав ще один випадковий очевидець – співробітник Муніципальної охорони, колишній військовий.

В результаті спецоперації поліцейські ліквідували нападника. Відомо, що він стріляв із саморобного автоматичного пістолета-кулемета (магазин на 30 набоїв).

ЗМІ повідомляють, що нападник – 58-річний Валентин Дорошенко – відомий в Одесі любитель "русского мира", який у 2013 році намагався відбити у правоохоронців затриманого Ігоря Маркова. Саме за це заворушення його розшукувала поліція. Валентин Дорошенко також намагався балотуватися в мери Одеси у 2010 році і навіть викликав тодішнього мера Гурвіца на дуель. Називав себе членом "партії Сталіна".