Суарес і Дембеле здобули для "Барселони" вольову перемогу

Каталонська "Барселона" вирвала вольову перемогу проти баскського "Реал Сосьєдаду" з рахунком 1:2 у четвертому турі іспанської Ла Ліги.

Хоча швидкий м'яч забили саме господарі вже на 12 хвилині – після подачі зі штрафного Ектор Морено скинув на Елустондо, який потужним ударом загнав сферу в ближній кут.

"Барселона" ж у кінці першого тайму претендувала на пенальті, однак рефері з допомогою відеоасистентів побачив відсутність порушення проти Піке. Зрівняти рахунок блаугранас вдалося також після стандарту: на 63 хвилині після подачі від кута поля Луїс Суарес опинився першим на добиванні. А через три хвилини голкіпер господарів відбив м'яч прямісінько на ногу Усману Дембеле, який і встановив остаточний рахунок. У підсумку Барселона показує стовідсотковий результат в набраних очках на старті сезону.