Про це повідомляє ABC-News.

Читайте також: Не лише Hyperloop: ще одне дітище Ілона Маска може з'явитися в Україні

Керівник штабу рятувальної операції Наронсака Осатанакорна заявив, що використання субмарини є недоцільним.

Хоча технологія виготовлення субмарини гарна та витончена, але недоцільна для цієї місії,
– сказав Осатанакорна.

Ілон Маск був особисто присутнім під час випробувань субмарини зібраної його інженерами з частин ракети Falcon 9, яку доправили 10 липня у Таїланд.

Раніше він повідомляв, що корпусом субмарини слугує труба для передачі рідкого кисню. Компактні розміри субмарини дозволяють їй легко проходити у вузьких секторах печери, а невелика вага робить її зручною для супроводження лише двома дайверами.

Нагадаємо, що раніше американський підприємець та інженер Ілон Маск показав відеозапис міні-субмарини розробленої спеціально для допомоги в операції з порятунку дітей, що застрягли у печері Тхам Луанг в Таїланді. Нагадаємо, 2 липня у Таїланді рятувальники знайшли живими усіх 12 підлітків та їхнього футбольного тренера, які 23 червня зникли в затопленій повінню печері Кхао Луанг.

8 липня розпочалася операція з порятунку дітей з печери. Наразі вдалося врятувати вже шістьох з них.

9 липня у Таїланді завершили другий етап рятувальної операції. З печери вивели ще чотирьох хлопців, але під землею залишаються ще четверо дітей-футболістів та їхній тренер. З їх визволенням поспішають, бо зовсім скоро у Таїланді – сезон дощів, які можуть ще більше затопити печеру.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно