Суддя Віктор Попрас почав зачитувати вирок, роз'яснюючи, від яких травм загинули люди на зупинці транспорту в Харкові. Зазначимо, під час страшної аварії загинуло шестеро осіб, та ще п'ять отримали поранення.

Читайте також: Вирок Зайцевій і Дронову: відео онлайн-трансляції засідання суду

Окрім 10 років позбавлення волі, Дронова та Зайцеву також позбавили водійських прав на 3 роки.

Також, вони повинні виплатити 6 мільйонів гривень компенсації сім'ям загиблих в автокатастрофі. Зокрема, про 1 мільйон кожній родині жертв трагедії.

Суд визнав пом'якшуючими обставинами щодо Зайцевої її "щире каяття, яке виразилося у відшкодуванні шкоди кільком потерпілим". У той же час невизнання провини Дроновим суд вважає спробою уникнути відповідальності.

У залі суду були присутні постраждалі Світлана Виниченко, Юрій і Людмила Фабріс, Ігор Берченко та Оксана Берченко, Оксана Нестеренко, Микола Пономаренко, Тінатін Шевцова. Під час засідання Зайцевій стало погано, тому її довелося вивести з залу.

Що відомо про смертельну аварію в Харкові?18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові зіткнулися автомобілі Lexus і Volkswagen Touareg. Першим авто керувала Олена Зайцева, другим – Геннадій Дронов. Від зіткнення авто Зайцевої відлетіло на тротуар і на смерть збило групу пішоходів (6 загиблих). Суд арештував обох водіїв і обоє – обвинувачені у справі.