Справа мало не дійшла до стрілянини та жертв. Про це повідомляє місцеве видання "Думська" з місця конфлікту.

Раніше Стрілянина в Одесі між СБУшниками та вихідцями з Кавказу: поранені – фото, відео 18+

Сутички в Одесі на "7 кілометрі": яка ситуація станом на 22:30

  • Правоохоронці проводили конфіскацію товарів в межах кримінального провадження, відкритого за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Вони діяли на підставі ухвали Шевченківського районного суду Києва.
  • Очевидці події розповіли, що підприємець, у якого хотіли забрати тканини, збирався вчинити акт самоспалення – облився бензином. На щастя, люди не допустили цього. Після спроби самоспалення чоловікові стало погано. Підприємця забрала швидка.
  • Згодом до місця конфлікту під'їхали члени турецької громади, вони були налаштовані агресивно і кидалися на спецназівців, які ледь не відкрили вогонь по них. Коли приїхали журналісти і громадські працівники, ситуація дещо стабілізувалася. Однак, згодом знову загострилась.
  • На місці перебувають не лише турки, а й інші підприємці. Вони обурені діями силовиків.

Сутички з "Альфою"

Згодом спецназівці з "Альфи" все ж прорвали оточення і вивезли товар. При цьому постраждало кілька людей. Трьох осіб затримали.

Очевидці розповідають, що в якийсь момент співробітники спецслужб заявили, що згодні виконати вимоги і почали вивантажувати товар. Коли ж опоненти розслабилися, вони заскочили в машини, а спецназівці виштовхали вбік машини, якими були заблоковані ворота. За даними ЗМІ, при цьому СБУшники побили всіх, хто намагався чинити опір.

Дивіться відео сутичок в Одесі на "7 кілометрі":

Ще одне відео з місця конфлікту:

Сутички в Одесі на "7 кілометрі" / Фото "Думської"