Мітинг "Корупція вбиває" почався о 9.30 ранку. Сотні активістів прийшли під стіни Одеської міської ради з плакатами та гучномовцями. Цю акцію анонсували ще на вихідних, як тільки стали відомі подробиці страшної трагедії. Тоді, як сірник, спалахнув один з нещодавно відремонтованих корпусів муніципального табору "Вікторія". Полум'я забрало життя трьох дітей, ще десятки опинились в лікарні.

"Чому це сталося? Розпилили гроші, вкрали мільйони гривень, виділені на пожежну безпеку, яка взагалі не працювала. І так у нас в кожному питанні", – заявив активіст Павло Кириленко.

Читайте також: Трагедія в дитячому таборі Одеси: Труханов пообіцяв опублікувати відповідні документи

Під дверима мерії активістів чекав кордон правоохоронців. Сутички та бійки почались майже одразу. Муніципальна охорона та поліція заблокували вхід в раду та не пускала активістів на сесію.

На блокування мерії протестувальники відреагували бурхливо – вони вимагали відставки мера Труханова та продовжували пробиватися в сесійний зал. На Думскій площі пустили сльозогінний газ, правоохоронці затримали мітингувальників. Обурені ситуацією активісти вирушили під будівлю прокуратури. До них вийшов головний прокурор області Олег Жученко.

Доступ до всіх органів місцевого самоврядування державної влади, правоохоронних органів завжди має бути забезпечений,
– зазначив Олег Жученко.

Активісти вже на чолі з прокурором області повертаються до мерії. Двері міської ради, хоч і не одразу, але все ж відкривають. Активісти нарешті потрапляють в зал, але там вже пусто. Спершу депутати оголосили перерву, а потім і зовсім відмінили сесію.

"Ми втрачаємо тут державність з цим мером, з цією міською радою", – розповів активіст Михайло Кузаконь.

Ніхто з представників влади так до мітингувальників не вийшов, а скандальну сесію перенесли. Одесити пообіцяли організувати такий самий пікет і наступного разу.