Нагадаємо, у другому колі престижного турніру WTA Porsche Tennis Grand Prix Костюк на рівних змагалася з Каролін Гарсія, однак у підсумку поступилася 1:6, 6:3, 5:7. Якби українка виграла, вона б вийшла на свою співвітчизницю Еліну Світоліну, з якою вже перетиналася на Australian Open.

У той час Еліна Світоліна грала з чешкою Маркетою Вондроушовою. Переможниця пари визначилася у третьому сеті, який тенісистки не дограли через травму суперниці українки.

Відтак у чвертьфіналі турніру в Штутгарді зійшлися 4-та та 7-ма ракетки світу – Еліна Світоліна та Каролін Гарсія. Варто відзначити, що їх матч тривав 2 години та 19 хвилин. У першому сеті переможниця визначилася лише на тай-брейку 7:6 (4). Успішнішою була українка.

У другому сеті француженці вдалося вирівняти гру, взяти дві подачі Світоліною та перемогти 4:6.

Третій сет українка повністю провалила. За рахунку 1:1 вона віддала суперниці три свої подачі підряд, взявши лише одну в суперниці. Каролін Гарсія за 29 хвилин оформила перемогу у цьому сеті 2:6 і вийшла у півфінал турніру WTA Porsche Tennis Grand Prix.

Там на Гарсія чекає Коко Вандевеге, яка доволі неочікувано перемогла першу ракетку світу Сімон Халеп.

Еліна Світоліна – Каролін Гарсія 7:6 (4), 4:6, 2:6