Більше новин про Євро-2016 читайте тут.

У першому півфінальному матчі більшість хотіла перемоги Уельсу, тому що ці "дракони" по-справжньому закохали в себе кожного та довели, що банда Кріса Коулмена – це не лише Гарет Бейл і Аарон Ремзі.

Крім того, португальці протягом всього турніру демонстрували досить бліду та прагматичну гру, що їх навіть уболівальники почали називати "другими греками". Нагадаємо, що в 2004-му підопічні Отто Рехагеля здобули чемпіонство, демонструючи захисний варіант гри та мінімально обігравши кожного суперника.

До того ж, "європейські бразильці" до матчу з валлійцями не здобули жодної перемоги в основний час на цьому турнірі: в 1/8 була вікторія в екстра-таймі, а в 1/4 – у серії пенальті, а в групі й поготів розписали 3 нічиїх та лише завдяки кількості забитих м’ячів пробилися до стадії плей-оф як одна з кращих команд, що посіли 3 сходинку.

Португалія, Євро-2016

Щодо півфіналу, то тут своє вагоме слово сказав Кріштіану Роналду, який, попри неяскраву гру протягом останнього часу, все ж надалі вважається одним з найкращих футболістів сучасності. До слова, в тій зустрічі він долучився до двох голів своєї команди.

Євро-2016, Португалія, Франція

У другому поєдинку зустрілися справжні європейські гранди серед збірних – чинні чемпіони світу Німеччина та господарі форуму французи. Здавалося б кожен отримав своє місце під сонцем заслужено, але тут є кілька питань до "Ле Блю".

Перш за все, на груповому етапі їм трапилися не найсильніші збірні, ну хіба що швейцарців можна вважати серйозною командою, але як з Албанією, так і з Румунією підопічні Дідьє Дешама мали певні проблеми. Далі в 1/8 була мінімальна перемога над Ірландією, яка, між іншим, забила першою та звершувала матч у меншості, а у чвертьфіналі повне знищення сенсаційної Ісландії. Лише в 1/2 чемпіони Євро-2000 мали зустріч з топовою збірною.

Франція, євро-2016

Німцям своєю чергою з суперниками так не щастило: в групі міцні Україна та Польща, грізна Словаччина в 1/8, і неймовірно крута Італія в чвертьфіналі.

У півфіналі переломним моментом став пенальті, після якого "Бундесманшафт" так і не зуміли оговтатись.

Відтак, у фіналі зіграють Франція та Португалія – можливо не найяскравіші збірні, але це головна гра турніру, тому очікувати можна всього.

Португалія, Франція, Євро-2016, футбол

Зустріч відбудеться в неділю, 10 липня. Початок о 22:00 за Києвом. До слова, сайт "24" вестиме для Вас текстову онлайн-трансляцію.