За словами сім'ї, дівчинку Кхін Міо Чит вбили поліцейські. Це сталося, коли вона прибігла до батька під час обшуку в їхньому будинку.

До теми Що приховує вірусне відео: події у М'янмі, про які ми не знаємо

Як поліція М'янми вбила дитину

"Вони (поліцейські – 24 канал) стусаном відкрили двері і спитали мого батька, чи є в будинку інші люди", – розповіла старша сестра Кхін Міо Чит Мей Ту Сумая.

Чоловік заперечував, стверджуючи, що в будинку більше нікого нема, проте поліція звинуватила його у брехні і почала проводити обшуки. Тоді ж 7-річна Кхін Міо Чит прибігла до батька, аби сісти йому на коліна.

Поліцейські вистрілили і влучили в неї. Останніми словами дівчинки, про які розповів батько, були: "Я не можу, тату, це занадто боляче". Водночас поліція також побила і заарештувала 19-річного брата загиблої.

Вбивство сталося у місті Мандалай, військові інцидент ще не прокоментували.

Більше ніж 2 тисячі людей ув'язнені

Зазначимо, що військові 24 березня звільнили близько 600 ув'язнених з тюрем Янгона. Серед них – багато студентів. Загалом, за попередньою інформацією, за ґрати після перевороту потрапили більше ніж 2 200 осіб.

Щодо вбитих під час протестів, то військові кажуть про 161 жертву. Проте в Асоціації допомоги політичним в'язням запевняють, що ця цифра більша як мінімум на сотню.

Військовий переворот у М'янмі: коротко