За інформацією журналістів з TweakTown, повноцінний дебют нового покоління відеокарт Radeon пройде в рамках заходу E3 2019 в Лос-Анджелесі. На Computex 2019 "червоні" лише побіжно торкнуться теми нових графічних прискорювачів, приділивши увагу переважно десктопним CPU.

Читайте також: Старші відеокарти AMD Navi позмагаються із потужними рішеннями NVIDIA Turing

Коли відбудеться E3? Відзначимо, цього року виставка Electronic Entertainment Expo пройде з 12 по 14 червня. На ній AMD повинна офіційно представити перші ігрові карти на 7-нм графічних ядрах Navi, тоді як в продаж новинки надійдуть 7 липня.

Деталі про відеокарти AMD Navi. Якщо вірити чуткам, вони запропонують швидкодію рівня Radeon RX Vega 64 або NVIDIA GeForce GTX 1080 ціною близько 250 – 300 доларів (близько 6 700 – 8 000 гривень). Так це чи ні, ми дізнаємося в середині літа.

Інші гучні анонси. Варто відзначити, що на E3 2019 передбачається анонс ігрової консолі Xbox нового покоління. Над приставкою трудяться фахівці Microsoft і AMD, а її гібридний процесор повинен отримати вісім x86-ядер на архітектурі Zen і графічний модуль покоління Navi.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно