"Ми з Майком вдячні за останні 8 років в Instagram і 6 років в Facebook. Наша команда виросла з 13 людей до тисячі з офісами по всьому світі, створюючи продукти, які люблять понад мільярд людей. Тепер ми готові до нового розділу", – заявили керівники.

Також вони додали, що зараз планують взяти паузу.

Читайте також: Хто такий Ян Кум: українець, що створив WhatsApp та став мільярдером

При цьому, як пише видання ВВС, Систром та Крігер покинули Instagram через конфлікт із керівництвом Facebook (Instagram входить до складу корпорації Facebook).

В той же час глава Facebook Марк Цукерберг побажав Систрому і Крігеру "усього найкращого" і сказав, що з нетерпінням чекатиме на нові плоди їхньої творчості.

"За останні шість років я багато чому в них навчився і мені дуже подобалася наша співпраця. Чекатиму, що вони створять у майбутньому", – сказав Цукерберг.

Нагадаємо, у травні 2018 року творець месенджера WhatsApp (який також викупив Facebook) Ян Кум теж покинув своє дітище. За чутками, цьому передував затяжний конфлікт із керівництвом Facebook.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно