Про це повідомляє WCCFTech.

Читайте також: Qualcomm оголосила дату презентації нового процесора Snapdragon 8150

Однією з ключових особливостей процесорів Intel Comet Lake-S стане наявність двох кільцевих шин. Справедливо зазначити, що для десяти ядер досить було б і однією, але завдяки такому кроку в нових CPU вдасться ще більше знизити затримки при обміні даними між ядрами, додатково збільшивши перевагу над рішеннями конкурента.

При випуску нового сімейства процесорів Intel буде використовувати покращений 14-нанометровий техпроцес, що буде відображено в тепловиділенні 10-ядерного флагмана. Наприклад, вже зараз охолодження 8-ядерного Core i9-9900K є непростим завданням, і два додаткових ядра тільки погіршать ситуацію.


Дорожня карта Intel

Втім, щоб "вписатися" в необхідний рівень TDP інженери Intel можуть знизити номінальну частоту нового CPU, залишивши швидкості boost-режиму на високому рівні.

До слова, рекомендована вартість 10-ядерного Intel Comet Lake-S, ймовірно, наблизиться до позначки в 600 доларів (близько 16 900 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно