Про це повідомляє Androidinsider.

Читайте також: Як зробити зовнішній жорсткий диск та зекономити

Для початку необхідно перейти на сам сайт Instagram. Можна помітити, що ніякої кнопки публікації в інтерфейсі немає. Однак варто відкрити консоль розробника.

У випадку з Google Chrome досить натиснути правою кнопкою миші по порожній області та в контекстному меню вибрати "Перевірити" або "Дослідити елемент".


Як постити фото в Instagram з комп'ютера

Далі натискаємо на кнопку Toggle Device Toolbar, на іконці якої зображений планшет і смартфон. Ця функція дозволяє змінити роздільну здатність екрана сайту.


Як постити фото в Instagram з комп'ютера

У верхній частині екрану з'явиться можливість вибрати пристрій. Вибираємо будь-який смартфон і перезавантажуємо сторінку.


Як постити фото в Instagram з комп'ютера

Після чого Instagram почне думати, що ви перейшли на сайт через мобільний пристрій і відобразить кнопку публікації у вигляді знака "+".


Як постити фото в Instagram з комп'ютера

Поки це, ймовірно, єдиний і найпростіший спосіб публікації фотографій в Instagram через ПК. Варто зазначити, що такий спосіб не дозволяє публікувати серію фотографій і відеоролики, що істотно обмежує десктопне використання соцмережі.

Однак для більшості навіть такої функціональності виявиться достатньо, щоб зайвий раз не брати до рук смартфон.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно