Акції Tesla сягнули рекордного рівня вартості

Акції Tesla знову б'ють рекорди / Ілюстративне фото

Неймовірно позитивний прогноз аналітика з Oppenheimer дозволив компанії продовжити вражаючу динаміку росту. Tesla "становить загрозу для традиційних автовиробників", стверджує експерт Колін Рюш. Капіталізація наближається до 95 мільярдів доларів, але це тільки початок, впевнений він.

Ріст акцій Tesla

Цікаво: Tesla відкриває в Україні кілька зарядних станцій Supercharger

Акції єдиної публічної компанії Ілона Маска Tesla за підсумками торгів у понеділок вперше в історії пробили позначку в 500 доларів і подорожчали до 524,86 долара за акцію. Капіталізація компанії наблизилася до 95 мільярдів доларів, а це більше ніж у General Motors та Ford разом узятих, повідомляє CNBC.

Звідки така динаміка

Головною причиною зростання на ринку вважають неймовірно позитивний прогноз аналітика Oppenheimer Коліна Рюша. Рюш підняв цільову вартість до позначки в 612 доларів – це найвищий показник серед аналітиків Уолл-стріт. Його попередня оцінка – 385 доларів.

Експерт упевнений, що Tesla досягла критичного рівня виробництва й тепер представляє реальну небезпеку для неповоротких традиційних автовиробників.

Ми вважаємо, що терпимість до ризику, вміння робити висновки з минулих помилок і застосовувати їх, а також переважаючі конкурентів амбіції починають становити суттєву загрозу транспортним компаніям, які не можуть або не хочуть впроваджувати інновації в швидшому темпі,
– йдеться у звіті.

Рюш впевнений, що чинного обсягу виробництва Tesla досить для того, щоб фінансувати розширення бізнесу, не привертаючи кредитів, і забезпечувати при цьому позитивний приплив готівки. Навіть з урахуванням амбіцій Ілона Маска.

Наскільки можна вірити прогнозу

Як вказує Electrek, на сайті TipRanks Рюш займає 140-е місце серед 5790 аналітиків, яких відстежує сервіс. 54% його рекомендацій приносять прибуток, а в середньому він заробляє 19% річних.

Переконатися в справедливості оцінки можна буде дуже скоро. Teslа опублікує звітність за підсумками четвертого кварталу 2019 року 29 січня.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук