Американці запустили ракету з манекеном та живими істотами на борту: відео

- Читать новость на русском
Запуск ракети New Shepard / Фото з відкритих джерел

Американська компанія Blue Origin провела успішний запуск ракети New Shepard і суборбітальної пілотованої капсули. Капсула піднялася на висоту понад 105 кілометрів, після чого ракетний прискорювач і пілотований модуль зробили м'яку посадку.

Про це сказано на офіційному сайті компанії.

Це вперше Blue Origin використала ракету і капсулу, які вже запускали раніше. Цей запуск став другим для пасажирської версії капсули і восьмий в історії New Shepard.

Читайте також: Неймовірне видовище: з’явилась дуже детальна карта Чумацького Шляху – фото і відео

Цього разу крім манекена на ім'я Скайуокер в капсулі розмістили кілька наукових приладів і експериментальне обладнання від замовників. Наприклад, прилад SFEM-2, який створило NASA. У його складі - сенсори для контролю параметрів середовища, а також ряд приладів, які будуть використовуватися на кораблі "Оріон".

Також на борту провели експеримент щодо впливу невагомості на рачків дафній. Вчені спробували з'ясувати, як умови мікрогравітації впливають на експресію генів і цитоскелет рачків.

Як відомо, Blue Origin планувала відправити перших туристів в суборбітальний політ в 2018 році, але пізніше заявила, що перший туристичний політ повинен відбутися до квітня 2019 року.

Що таке Blue Origin? Це приватна космічна компанія Blue Origin, створена засновником Amazon Джеффом Безос. Компанія працює над розвитком технології для космічного туризму.

Що таке рачки дафній? Це одні з найменших водних ракоподібних, що входять до групи морських блох. Вони живуть у різноманітних середовищах від кислих болот до прісноводних озер, ставків та річок.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук