Android та Windows стали ближче: додаток Your Phone отримав корисне оновлення

Додаток Your Phone отримав корисне оновлення
Додаток Your Phone отримав корисне оновлення / Unsplash

Компанія Microsoft продовжує наближати Android-смартфони та Windows-комп'ютери одне до одного. Редмондці вже реалізували повноцінну синхронізацію сповіщень та простий обмін контентом між двома платформами.

Особливості оновлення. Як повідомляє Wccftech, з оновленням додатку Your Phone власники Android-смартфонів можуть переглядати всі вхідні повідомлення безпосередньо на своєму комп'ютері з Windows 10: це можуть бути повідомлення з месенджерів, Facebook, Twitter або будь-якого іншого майданчика.

Читайте також: Не минуло й 35 років: Microsoft оголосила про вихід Windows 1.0

Прочитавши або "змахнувши" повідомлення на комп'ютері, користувач прибере його і на смартфоні.

Крім того, програма відкриває на комп'ютері доступ до фотографій зі смартфона. Через нього також можна листуватися в месенджерах і відправляти текстові повідомлення, не беручи телефон в руки.


Повідомлення та фото з Android тепер можна переглядати на Windows

Вимоги додатку. Важливо відзначити, що для використання Your Phone на комп'ютері повинна бути встановлена ​​Windows 10 April 2018 Update (версія 1803) або більш свіжа збірка, а на смартфоні – Android 7.0+.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук