Apple запатентувала інноваційні навушники для аудіоконференцій

373 Читать новость на русском
Apple отримала патент на навушники для реалістичних аудіоконференцій / qlmortgageservices

Згідно з ідеєю Apple, пристрій повинен створювати у користувача повну ілюзію присутності співрозмовників. Навушники створюватимуть навколо слухача своєрідну "віртуальну кімнату", розташовуючи співрозмовників у різних її місцях. Принаймні саме так користувач сприйматиме це на слух.

За правильне створення "віртуальної кімнати" для користувача відповідатиме спеціальна інтелектуальна система, яка і забезпечуватиме ефект присутності співрозмовників, зазначається у патентній заявці компанії.

Цікаво: Tesla займеться розробкою лазерних очисників для авто та сонячних панелей, – ЗМІ

Як це працюватиме

Розподіливши людей у кімнаті, програма змінить їхні голоси таким чином, щоб створити ілюзію їхнього перебування в одному приміщенні. За задумом розробників, це має суттєво спростити ідентифікацію учасників конференції.


Схема роботи навушників / US Patent and Trademark Office

Крім того навушники відстежуватимуть орієнтацію голови слухача – наприклад, звук зміниться, якщо користувач поверне голову в сторону співрозмовника, щоб краще його чути.

Чому навушники можуть не з'явитися

Хоча технологія видається дуже цікавою, однак Apple вже не вперше патентує ідеї незалежно від того, чи планує втілювати їх в життя. Серед прикладів красивих патентів, які щонайменше відклали до кращих часів – розумні кільця, складаний дисплей і навіть розумна подушка. Це означає, що і незвичайні навушники можуть ніколи не побачити світ.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук