Через збій у роботі Facebook показав, як підписує фото користувачів

Збій у роботі Facebook
Збій у роботі Facebook / unsplash.com

3 липня у роботі соціальної мережі Facebook стався масовий збій. Багато користувачів не могли завантажити свої фото та відео. Натомість користувачі бачили текстові описи зображення у вигляді тегів.

Як пише The Verge, цей збій показав, як алгоритми штучного інтелекту компанії позначають зображення і фотографії, що публікуються користувачами на сторінках соцмережі.

Важливо:  Всесвітній інтернет "впав": у чому проблема

До прикладу, замість фотографії зі святкового застілля був опис: "зображення може містити: люди посміхаються, люди танцюють, весілля і в приміщенні". На іншому фото було написано: "зображення може містити: кіт" або "зображення може містити: текст"

Такі ж теги та описи система використовує і в Instagram.

 Збій у роботі Facebook

Збій у роботі Facebook

Що було з Instagram та Facebook? 3 липня у роботі Facebook трапився масштабний збій. Скаржились користувачі і на сервіси Instagram та WhatsApp (що теж належать корпорації). Проблеми виникли із завантаженням та переглядом зображень, а також відправленням повідомлень.

У Facebook вже виступили із заявою та пояснили, що під час однієї з операцій з технічного обслуговування трапилась проблема, що й призвела до ускладнень із завантаженням зображень. Також там додали, що проблема вже вирішена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук