Dell після 5 років перерви повернулась на біржу

Dell повернулась на біржу / wikipedia.org

Американська компанія Dell, відома виробництвом комп'ютерної техніки, повернула свої акції на біржу. Це трапилось після 5 років перерви.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Капіталізація Dell зараз становить близько 35 мільярдів доларів.

Читайте також: В Xiaomi розповіли про свої плани на найближчі роки

Як відомо, у 2013 році засновник Dell Майкл Делл прийняв рішення про викуп всіх акцій компанії з біржі. Партнером був фонд Silver Lake, вартість угоди склала 25 мільярдів доларів. Рішення про викуп компанії Делл прийняв після погіршення фінансових показників компанії.

Однією з найбільших операцій Dell стала покупка компанії EMC за 67 мільярдів доларів. Ця компанія працювала над створенням систем зберігання даних.

Що таке Dell? Американська компанія, заснована у 1984 році. Одна із найбільших компаній з виробництва комп'ютерних систем. Dell розробляє, виготовляє, продає та обслуговує широкий набір моделей персональних комп'ютерів, ноутбуків, серверів, моніторів, пристроїв зберігання даних, мережного обладнання, КПК та іншого апаратного забезпечення.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук