Передбачено, що квиток надаватиметься за кошти міського бюджету. Оплачувати потрібно буде лише повторне виготовлення квитка. Однією з особливостей учнівського квитка є те, що з його допомогою можна відстежувати переміщення дитини.

Цікаво: Гончарук оголосив відкриття програми фінансування українських стартапів

Вигляд квитка

Дизайн картки розробила команда проєкту "Агенти змін". Перші 35 тисяч квитків будуть виготовлені вже до кінця 2019 року.


Електронний учнівський квиток

Інші функції квитка

До слова, електронний учнівський квиток буде не тільки проїзним: завдяки ідентифікації карткою можна буде користуватись електронним учнівським кабінетом з онлайн-щоденником та завданнями. Згодом з його допомогою школярі отримуватимуть обіди у їдальнях.

Окрім школярів, єдині електронні квитки виготовлять і для студентів. Учні отримають їх безкоштовно, а студентські квитки дозволять купувати поїздки зі знижкою 50%.

Коли повноцінно запустять квиток

Запуск е-квитка у київському транспорті перенесли на 2020 рік, оскільки не узгодили питання проїзду пільгових категорій пасажирів і відтермінували впровадження учнівського електронного квитка.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно