Facebook запустив власний сервіс для знайомств

1059 Читать новость на русском
Facebook запустив сервіс знайомств / spectrum.ieee.org

Соціальна мережа Facebook запустила власний сервіс знайомств Facebook Dating, який працює всередині додатка. Наразі цей сервіс доступний лише у Колумбії.

Про це пише видання TechCrunch.

Цей сервіс знайомств можна запустити через додаток Facebook на Android чи iOS. Сервіс доступний лише для осіб, яким виповнилось 18 років. У ньому користувачі створюють окремий профіль. Але там не можна буде змінити свій вік та ім’я (те, яке вказане основному профілі Facebook).

Читайте також: Instagram запустив нову функцію в Direct: що зміниться

Також користувачеві треба буде описати себе в короткій формі і відповісти на декілька запитань, що допоможуть із пошуком пари.

Facebook Dating

Facebook Dating запропонує пару, що не є "другом" у соцмережі

До речі, Facebook Dating може підібрати вам пару із тих користувачів, що перебувають не далі ніж в 100 кілометрів. При цьому потенційна пара не може бути у списку друзів. Розробники керуються тією думкою, що особа зі списку контактів і без додатку мала знати, хоче вона йти на побачення із іншим користувачем чи ні.

Facebook Dating

Facebook Dating доступний лише у Колумбії

Ще одна особливість додатка – можливість написати будь-якому потенційному партнеру без необхідності взаємного схвалення. Спілкування буде відбуватися в спеціальному чаті, де не буде можливості ділитися фотографіями та іншим контентом, тільки текстом і емоджі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук