Федоров хоче співпрацювати з Google щодо кібербезпеки в Україні

 Михайло Федоров
Михайло Федоров / gordonua.com

Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров хоче співпрацювати з корпорацією Google аби посилити кібербезпеку в Україні. Спільно з пошуковиком він хоче навчити членів Кабінету міністрів кіберграмотності.

Федоров наголосив, що деякі чиновники не розуміють навіть базові речі щодо кібербезпеки, передає видання tech.liga.net.

Цікаво: Дія: офіційно представили бренд та стратегію електронної держави України

"Дуже важливе питання, яке я називаю "цифровою ментальністю". Дуже багато чиновників не розуміють базові речі кібербезпеки. Тому ми плануємо спільно з Google провести низку освітніх заходів для нашого Кабміну, для того, щоб його члени мали ці базові знання. Це називається в нашій сфері "кібергігієна", – передає міністр.

Він також додав, що подібні заходи нині потрібно проводити по всій країні. Це є однією з амбітних цілей його міністерства – навчити 6 мільйонів людей цих базових навик та умінь. І це має відбутись протягом найближчих кількох років.

Міністр наголосив, що лише така "цифрова ментальність" чиновників та усіх українців загалом зможе створити кібербезпеку на базовому рівні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук