Голова Intel подав у відставку через службовий роман

581 Читать новость на русском
Брайан Кржаніч
Брайан Кржаніч / heavy

Компанія Intel неочікувано оголосила, що генеральний директор та очільник ради директорів Брайан Кржаніч після 5 років роботи на цій посаді подав у відставку та покинув корпорацію. Головною причиною такого рішення стало грубе порушення топ-менеджером внутрішніх правил Intel.

"Нещодавно Intel була проінформована про те, що пан Кржаніч в минулому мав консенсуальні відносини зі співробітником компанії. Проведене розслідування із залученням внутрішніх і зовнішніх адвокатів підтвердило порушення політики Intel, яка застосовується до всіх менеджерів", – зазначили в компанії.

Особистість і статьспівробітника, з яким у Кржаніча були відносини, не повідомляються. Відомо лише те, що вони проходили за обопільною згодою, хоча в політиці Intel чітко вказано, що менеджерам компанії суворо заборонено вступати в стосунки з колегами.

Варто зазначити, що Брайан Кржаніч зайняв пост глави Intel в травні 2013 року, а в самій компанії працював з далекого 1982 року. З початку цього року він піддався критиці через те, що в кінці 2017 року продав свої акції Intel на суму близько 39 мільйонів доларів –відразу після того, як в компанії дізналися про уразливість Spectre. Деякі вважають, що Кржаніч був в курсі несприятливих наслідків для корпорації і тому вирішив продати свої акції за більш вигідною ціною.

Читайте також: Процесор AMD Ryzen Threadripper 2990X виявився продуктивнішим за флагман від Intel

Пост глави компанії тимчасово зайняв Роберт Свон – фінансовий директор Intel. Він буде виконувати обов'язки генерального директора, поки на цю посаду не знайдуть відповідного кандидата всередині компанії або за її межами.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук