Google працює над технологією "Портали": що вона змінить

749 Читать новость на русском
Google працює над технологією "Портали"
Google працює над технологією "Портали" / Фото з вільних джерел

Компанія Google оголосила про свій намір кардинально змінити процес взаємодії із інтернетом на мобільних пристроях. Корпорація розпочала роботу над проектом, який отримав назву "Портали".

Про це повідомляє 9to5google.

Читайте також: Скільки Google платить за "дружбу" з Apple: шокуючі цифри

Ідея полягає в тому, щоб користувачі могли безперешкодно переміщатися з однієї сторінки сайту на іншу за допомогою жестів, що має скоротити час очікування на завантаження. За допомогою "порталів" користувачі зможуть отримувати доступ не тільки до відкритого на екрані мобільного пристрою сайту, але й інших сторінок, які будуть фоново довантажуватися для моментального перегляду без затримки.


"Портали" від Google дозволять скоротити час очікування завантаження сторінки

Як показано в прикладі від розробників Chrome, при читанні статті про вибір одягу можна натиснути на будь-яку річ і тут же без очікування завантаження нової сторінки побачити форму оформлення замовлення. Ця ж технологія може бути використана на будь-якому іншому сайті. Наприклад, при перегляді новинного агрегатора всі новини будуть попередньо завантажені, і при натисканні на будь-яку з них користувач відразу побачить її вміст, а потім зможе миттєво перемкнутися на наступну або повернутися на головну сторінку.


"Портали" від Google зміняють уявлення про мобільний браузинг

Для роботи "порталів" розробникам доведеться вручну адаптувати свої сайти до цієї технології. Для них будуть доступні різні режими безпеки і умови відображення контенту.

Відомо, що Google почала працювати над впровадженням "порталів" в Chrome з липня цього року. Про терміни релізу цієї технології поки нічого не повідомляється.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно 

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук