Про це розповіла операційна директорка SaaS Batch одного з найбільших B2B акселераторів Європи Startup Wise Guys Олександра Балкова в інтерв’ю 24 каналу.

Це – прекрасні люди! Слово "ангел" в цьому понятті – це дуже не просто так. Будь-який інвестор вкладає в проект гроші, щоб потім отримати прибуток. Але мені здається, що будь-який бізнес-ангел може дати гроші на розвиток того, у що вірить", – пояснює Балкова.

Повне інтерв'ю з Олександрою Балковою читайте за посиланням

Вона також розтлумачила різницю між венчурним фондом і бізнес-ангелом. Головна відмінність полягає у тому, що фонд інвестує більше і на пізнішій стадії розвитку стартапу, при цьому бізнес-ангели вкладають менші кошти, але на більш ранній стадії.

На відміну від фонду, бізнес-ангел може прийняти емоційне рішення. Будь-який інвестор дивиться на показники стартапу. Але для бізнес-ангела вони не завжди вирішальний фактор прийняття рішення. Якщо йому подобається розробник проекту особисто – він може дати йому гроші,
– додала експертка.

Як приклад хорошого бізнес-ангела Олександра Балкова наводить українця Ніка Білогірська, який живе в США.

"У нашій екосистемі – він один з дуже активних бізнес-ангелів. У нього є свої критерії і специфіка, куди він інвестує, а куди – ні. Але його багато хто рекомендує як людину, яка сильно допомагає контактами", – додає Балкова.

Читайте також: Український стартап зібрав на Kickstarter необхідну суму за лічені години

Окрім того, хорошими прикладами є Джейсон Калаканіс, який проінвестував понад 150 стартапів, серед яких Uber, Thumbtack, Evernote, Tumblr, або Естер Дайсон, яка теж зробила близько 150 інвестицій, включаючи Facebook, Flickr, Evernote.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно