Курйоз дня: Індійці скопіювали сайт української IT-компанії, привласнили навіть її CEO

Індійці скопіювали навіть фото CEO N-iX Андрія Павліва / ain.ua

Індійська компанія Bellurbis скопіювала сайт української IT-компанії N-iX. Індійці перемалювали структуру сайту, інфографіку, стиль подачі і що найсмішніше – фото CEO N-iX Андрія Павліва.

Про це розповів директор з маркетингу N-iX Олексій Гончаров, передає видання AIN.UA.

Цікаво: Айтішники проти: як український IT-сектор відреагував на ініціативу уряду Гончарука щодо ФОПів

Він пригадав, що посилання на індійський сайт надіслала йому колишня колега. Гончаров розповів, що індійська компанія навіть не намагалася спробувати адаптувати інформацію, просто копіювала усе з українського сайту.

Перший скрін сайту N-iX, наступний – сайт індусів

Перекопіювали навіть фото CEO N-iX Андрія Павліва, на знімку є також двері в офіс, де можна побачити шматок логотипу компанії (що теж успішно скопіювали індійці). Цікаво, що більш ніж половина скопійованих розділів на сайті не працюють: їх зробили за прикладом українського сайту, але контенту для них ще не створили.

Цікаво, що багато розділів на скопійованому сайті не працюють

Як реагують у N-iX? В українській компанії до цього ставляться з гумором. Та додають, що це показник якісної роботи їхніх дизайнерів.

"Якщо нас копіюють, робота нашої дизайн-команди і контент-команди – хороший приклад для наслідування. Але ігнорувати цей випадок ми, звичайно ж, не будемо", – додав Гончаров.

Юридичний департамент працює над документом для захисту прав N-iX, і планують зв'язатися з індійською компанією.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук