LG починає роботу над технологією 6G

LG починає роботу над технологією 6G
LG починає роботу над технологією 6G / techpilipinas.com

Південнокорейська компанія LG спільно із Корейським інститутом передових технологій (KAIST) працюють над створенням технології 6G.

Як пише PocketNow, компанія планує відкрити "дослідницьку лабораторію 6G". Про це заявив технічний директор компанії Пак Іл-Пюн.

Читайте також:  Усі користувачі "Укртелекому" залишилися без інтернету

Новий підрозділ буде працювати над вивченням і проектуванням технологій зв'язку шостого покоління, а також розробкою глобального стандарту для майбутніх мереж 6G.

Наразі світові виробники тільки почали випускати нові смартфони, оснащені модулем 5G. Тож, можливо, таким чином LG хоче обігнати конкурентів і паралельно працювати над розробкою мереж 5G і 6G.

Що таке 6G? Це 6 покоління бездротових систем. За попередніми даними, максимальна спроможність передачі даних зросте до 1 Тбіт/с. Тобто, теоретично швидкість передачі даних зросте в 50 разів. Однак, за найоптимістичнішими прогнозами, ця технологія запрацює не швидше ніж у 2030 році.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук