Лікар прокоментував одну з важливих функцій Apple Watch 4

750 Читать новость на русском
Чи може Apple Watch 4 діагностувати хвороби серця
Чи може Apple Watch 4 діагностувати хвороби серця / Фото з відкритих джерел

Одне із найбільш важливих нововведень, що отримав Apple Watch 4, – це виконання електрокардіограми (ЕКГ) серця. Виглядає справді революційно. Однак, чи насправді ця функція пригодиться пересічному користувачеві?

Функціонал Apple Watch 4 прокоментував лікар, що працює у пункті невідкладної допомоги, пише appleinsider.ru.

Зокрема, він зауважив, що Apple Watch 4 справді може зробити ЕКГ, однак ця функція має серйозні обмеження. Так, для запису повноцінного електрокардіограми потрібні до 12 електродів з векторами, що проходять поперек серця. У Apple Watch цих електродів лише два. Вони можуть виміряти частоту серця для подальшої діагностики фібриляції передсердь (найбільш поширеного виду серцевої аритмії).

Читайте також: Apple Watch Series 4: головні особливості нового смарт-годинника

При цьому короткі напади фібриляції можуть бути у багатьох людей, але вони не є небезпечними. Хоча часті випадки збільшують ризик інфаркту і можуть призвести до зупинки серця. Тож користь від ЕКГ Apple Watch справді є. Годинник виявляє зміни в серцебитті та інформує користувача про необхідність пройти обстеження.

При цьому розумний годинник не може діагностувати інші хвороби серця, крім фібриляції передсердь, тож якщо у користувача цей діагноз, то йому й надалі потрібно регулярно проходити обстеження у лікаря. Також Apple Watch 4 не може розрахувати ризик інфаркту.

Тож лікар вважає, що цей смарт-годинник можна вважати пристроєм для домашнього використання класу II, нарівні з контрацептивами і тестами на вагітність.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук