Найпопулярніші мови програмування – рейтинг GitHub

1297 Читать новость на русском
Найпопулярніші мови програмування / unsplash.com

Сервіс для спільної розробки програмного забезпечення GitHub оприлюднив щорічний звіт State of the Octoverse. У звіті є також рейтинг популярності мов програмування.

Це передає видання Business Insider.

Кумендне: Індійці скопіювали сайт української IT-компанії, привласнили навіть її CEO

JavaScript продовжує втримувати лідерські позиції у цьому рейтингу. Як пояснюють експерти, популярність цієї мови можна пояснити тим, що це одна із основних мов для створення веб-сторінок: з її допомогою можна робити інтерактивні сайти і гри.

При цьому все популярнішою стає мова Python – вона вперше обігнала Java, яка зараз опинилась на 3 сходинці. Змінили позиції C # і Shell – вони піднялися на сходинку вгору списку. Також серед мов, які найбільше набирають популярність експерти відносять Dart, Rust, HCL.

У рейтинг найпопулярніших мов програмування у 2019 році:

  1. JavaScript
  2. Python
  3. Java
  4. PHP
  5. C #
  6. C ++
  7. TypeScript
  8. Shell
  9. C
  10. Ruby

Що таке GitHub? Це один з найбільших сервісів для спільної розробки програмного забезпечення. Він пропонує безкоштовні та платні тарифні плани. Окрім розміщення коду, учасники можуть там спілкуватись, коментувати редагування один одного, а також слідкувати за новинами.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук