Не працює Google: трапився збій у роботі усіх сервісів пошуковика

Не працює Google
Не працює Google / unsplash.com

Після того, як перестав працювати коректно Instagram і Facebook, збій у роботі відбувся і в Google. У ніч з 4 на 5 липня (за київським часом) користувачі скаржились на проблеми із роботою усіх сервісів Google.

Як свідчить сервіс Downdetector, проблеми із пошуковиком було у мешканців США, Японії, Британії, Франції, Італії, Німеччини, Нідерландів, Угорщини, Польщі та Росії. В Україні проблеми буле не такі серйозні, та все ж з деякими труднощами зіштовхнулись кияни.

Читайте також:  Через збій у роботі Facebook показав, як підписує фото користувачів

Проблеми з Google

Користувачі скаржились, що не отримували доступ до сервісів Google, наприклад Google Drive, Gmail тощо.

  1. Загалом 55% користувачів поскаржились, що не могли залогінитись;
  2. 44% заявили, шо некоректно працював пошук.

 Де не працював Google

Де не працював Google

Що було із Facebook? Збій у роботі Facebook, а також інших сервісів, що належать корпорації, Instagram та WhatsApp, трапився 3 липня. Тоді користувачі скаржились на проблеми із завантаженням та переглядом зображень, а також відправленням повідомлень.
Згодом у Facebook зробили заяву, що під час однієї з операцій з технічного обслуговування трапилась проблема, що й призвела до ускладнень із завантаженням зображень. Також там додали, що проблема вже вирішена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук