Збій в Instagram та Facebook: проблеми з соцмережами виникли і в Україні

- Читать новость на русском
Збій в Instagram та Facebook / unsplash.com

У роботі соціальних мереж Instagram та Facebook виник збій. Це трапилось у другій половині 28 листопада. Проблеми із роботою сервісів виникали і в українських користувачів.

Збій в Instagram

Як свідчить сервіс Downdetector, соцмережа працювала не коректно у багатьох країнах Європи, в тому числі і в Україні, а також у США.

Цікаво: Наскільки сьогодні Україна є покритою інтернетом і що зміниться за 5 років

У нашій країні на збій у роботі скаржились у Києві, Львові та Миколаєві.

Користувачі сервісу Instagram мали проблеми з оновленням публікацій та з роботою Stories. Також деякі користувачі не могли зайти у соцмережу.

Де не працює Instagram

Де не працював Instagram

Збій в Facebook

Схожа ситуація і з Facebook (що не дивно, адже вони входять до складу однієї корпорації).

Що стосується регіону, то найбільше проблем припало на Сполучені Штати. Також збій спостерігали у Франції, Італії, Нідерландах, Угорщині, Польщі, Німеччині та інших країнах Європи. В Україні найбільше скарг надходило із столиці.

 Де не працює Facebook

Де не працював Facebook

Користувачі нарікали, що не можуть відкрити конкретну сторінку. Також відбувався збій із відправкою повідомлень та завантаженням фото.

Оновлено!

Станом на ранок 29 листопада більшість проблем із роботою соцмереж вирішені. І Facebook, і Instagram працюють у звичному режимі. 

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук