Ненадійний захист: сканер відбитків пальців у смартфонах можна з легкістю обманути

2051 Читать новость на русском
Знайшли спосіб обманути сканер відбитків пальців у смартфонах
Знайшли спосіб обманути сканер відбитків пальців у смартфонах / Фото з вільних джерел

Спеціалісти з мережевої безпеки із Нью-Йоркського університету знайшли спосіб обійти захист будь-якого смартфона, який має сканер відбитків пальців. Експерти розробили відмичку, яка здатна обманути біометричні системи ідентифікації.

Про це йдеться у статті опублікованій на arxiv.org.

Читайте також: Ваші гроші в небезпеці: більшість банкоматів виявилися уразливими

Результати дослідження показали, що сканер відбитків пальців часом може приймати чужий малюнок на пальці, вважаючи що це власник смартфона. Насправді, стається це не так часто – в 1 із 1 000 випадків. Проте дослідники виявили, що цей показник можна знизити до 1 випадку із 5. Окрім того, вони виявили, що відбитки пальців можуть бути штучно створені з використанням машинного навчання і використовуватися для обману систем аутентифікації.

Принцип роботи сканера відбитків пальців
Принцип роботи сканера відбитків пальців

Експерти встановили, що датчики сканують зображення відбитків пальців лише частково – тільки в точках безпосереднього контакту. Таким чином, ймовірність того, що будуть виявлені часткові збіги відбитки, істотно збільшується.

Зараз подібні системи використовуються в понад 50% смартфонів, виготовлених у 2017 році, включаючи iPhone 8. У 2019 кількість смартфонів з подібною вадою збільшиться до 71%, що також збільшить ризик злому смартфона.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук