Нові дані про приставку Xbox One S без оптичного приводу "засвітились" в мережі

- Читать новость на русском
Xbox One S / Фото з вільних джерел

За даними мережевих джерел, вже в квітні компанія Microsoft розпочне приймати попередні замовлення на оновлену версію приставки Xbox One S без оптичного приводу. Відзначимо, до магазинів Xbox One S All-Digital Edition потраплять лише в травні.

Як повідомляє The Verge, існує ймовірність, що Microsoft буде пропонувати новинку з набором попередньо встановлених ігор, причому покупці зможуть самостійно формувати такий список.

Читайте також: Популярна гра призводить до збою PlayStation 4

Особливості. Очевидно, що Xbox One S All-Digital Edition зможе працювати тільки з цифровими копіями комп'ютерних ігор і підпісочним сервісом Xbox Game Pass.

Xbox One S
Стандартна версія консолі Xbox One S

Ціна. Зрозуміло, вартість новинки виявиться найнижчою серед сімейства Xbox One, та й, мабуть, серед всіх актуальних ігрових приставок восьмого покоління.

Очікується, що Microsoft Xbox One S All-Digital Edition буде випущена в усіх основних регіонах. Рекомендована вартість буде розкрита ближче до моменту офіційного анонсу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук