Представлено "антимікрохвильовку" для швидкого охолодження напоїв

Juno / Matrix Industries

Для розігріву продуктів використовуються найрізноманітніші технології та випускаються пристрої всіляких форм-факторів й розмірів. З охолодженням же напоїв ситуація куди прозаїчніша – принцип дії більшості холодильників побудований за однією й тією ж схемою.

Американський стартап Matrix Industries представив на платформі Indiegogo оригінальний прилад для швидкого зниження температури рідин без використання фреону, теплових трубок і інших масивних конструкцій.

Цікаво: Xiaomi представила розумний термометр Mijia Digital Thermometer

Як працює "антимікрохвильовка"

Ідея пристрою полягає в охолодженні банок з газованою водою, портативних шейкерів і винних пляшок за допомогою води й термоелектричного елемента, робота якого заснована на ефекті Пельтьє.

Що таке Ефект Пельтьє?Це явище виділення або поглинання тепла на контактах двох провідників при проходженні через них електричного струму, яке відкрив Жан Пельтьє.

Під час роботи Juno Rapid Chiller посудина постійно обертається, а її поверхня піддається ополіскуванню холодною водою. Відстежити актуальну температуру напою користувач може за допомогою світлодіодної панелі, яка змінює свій колір від червоного до синього в залежності від ступеня охолодження.

Кухоль об'ємом 340 мілілітрів ґаджет здатний охолодити за 1 – 2 хвилини. На зниження температури стандартної пляшки вина об'ємом 750 мілілітрів піде від 3 до 5 хвилин. Компанія продемонструвала не тільки готовий прототип, який наочно показує принцип роботи пристрою, а й підготувала комерційний варіант Juno.

Охолоджувач напоїв Juno:

Ціна

Зараз новинка проходить стадію збору інвестицій на краудфандинговому майданчику Indiegogo, де проєкт зібрав 131 000 доларів при початковій цілі 100 000 доларів. Вартість Juno за умовами замовлення складе 199 доларів. Роздрібна ж ціна охолоджувача зросте вдвічі – до 399 доларів. Перша партія пристроїв вийде на ринок в серпні поточного року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук