Як автоматизувати процеси в компанії та зробити бізнес успішнішим?

 
Що таке М2М і як це допоможе автоматизувати бізнес

На сьогоднішній день контроль більшості процесів у великих компаніях можна автоматизувати. Приміром, М2М-технології дають змогу відслідковувати практично всі процеси без прямого втручання людини, щоб оптимізувати витрати та підвищити ефективність бізнесу.

Що таке М2М та як це працює? Усе просто: машини за допомогою М2М-технології можуть взаємодіяти одна з одною, а М2М-SIM-карткам забезпечують їм постійний доступ до інтернету.

Пристрої "інтернету речей", які обладнані такими картками, здатні самі обмінюватися даними: передавати показники лічильників води, світла чи газу від споживачів до центру обробки інформації компаній-постачальників.

М2М-технології знаходять застосування в різних галузях: торгівлі, фінансах, логістиці, охороні, сфері послуг.

Дуже важливим для компаній є вміння оперувати всім цим обсягом даних, контролювати процес, так би мовити, з "одного вікна". Компанія "Київстар" пропонує зручні М2М-тарифи та єдина серед українських операторів надає для управління М2М спеціалізовану онлайн-платформу.

Центр управління інтернетом речей – сервіс, який дає змогу відстежувати стан і керувати SIM-картками в приладах дистанційно, у режимі реального часу і за допомогою одного онлайн-інтерфейсу – чи то зі стаціонарного комп’ютера, чи прямо зі свого смартфона, аби був доступ до інтернету.

Що від цього отримає ваша компанія? Вигода для компанії – заощаджені час і гроші, а також можливість швидко масштабувати бізнес-процеси без втрати інформації з приладів і сенсорів, що під’єднані до єдиної платформи керування.

Керуйте обладнанням та пристроями через мобільну мережу та контролюйте встановлені в них SIM-картки в онлайн-режимі з єдиного вікна – з вигодою для себе та свого бізнесу.

 

Коментарі
Залиште відгук