Фейк росЗМІ: отамани РФ вимагають від українців компенсацію за використання слова "козаки"

Російські отамани хочуть отримати компенсацію за гру "Козаки"
Російські отамани хочуть отримати компенсацію за гру "Козаки" / http://www.cossacks3.com

7 серпня на багатьох російських медіаресурсах з'явилась інформація, що рада Отаманів Росії вимагає від компанії GSC Game World частку за гру "Козаки". Російські отамани, начебто, вважають, що лише вони мають право на використання імені та бренду "Козаки".

Отамани Росії, нібито, претендують на 10 відсотків від доходів розробників гри "Козаки". Це приблизно 4 мільйони доларів. Також російські отамани грозяться заблокувати усі рахунки та сервера української компанії.

Читайте також: Які ігри отримають підтримку нової технології NVIDIA RTX: повний список

В цій інформації ЗМІ посилаються на координатора Козацтва по роботі із засобами масової інформації Валерія Розанова.

Насправді ж зясувалось, що це був такий собі тролінг з боку Розанова.

Що таке гра "Козаки"?Це серія стратегічних ігор в реальному часі від GSC Game World, яка також відома серією ігор S.T.A.L.K.E.R . Перша частина вийшла аж 2001 році на ПК. 24 серпня 2019-го року повинно вийти доповнення до третьої частини гри "Козаки 3: Золота доба".

Дивіться трейлер гри "Козаки 3: Золота доба":

Хто такі козаки? Козацтво бере початок у XV столітті. Це члени чоловічих військових громад, які займалися військовою діяльністю, патрулювали торговельні шляхи, і, звісно ж, захищали свої землі. Згодом козацькі громади заселяли землі аж до Хабаровського краю. Проте вони походили від однієї материнської громади – січового товариства дніпровських козаків.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук