Розробників гри Artifact звинуватили у расизмі

241 Читать новость на русском
Розробників гри Artifact звинуватили у расизмі / Фото з вільних джерел

Геймери відшукали у грі Artifact натяки на расизм та "повстали" проти компанії Valve. Деякі компанії в таких випадках відстоюють свою правоту – автори Total War: Rome II пропонують всім незадоволеним вдатися до допомоги модів для видалення жінок-генералів. Проте власники Steam пішли іншим шляхом: неоднозначну карту змінили на догоду розгніваному натовпу.

Про це повідомляє Eurogamer.

Читайте також: Bethesda оголосила дату початку бета-тестування гри Fallout 76

За новим проектом авторів Half-Life і Counter-Strike світ стежить особливо пильно, уважно вивчаючи всі доступні деталі. Нещодавно гра Artifact виявилася в центрі конфлікту, до якого геймери, мабуть, уже давно звикли: творців нового проекту звинуватили в расизмі.

Причиною стала картка "Удар батогом", в якій деякі побачили натяки на пригнічення негроїдної раси і відсилання до рабства. Саме по собі використання слів "чорний герой" нікого не збентежило – публіка і раніше знала, що в грі будуть картки, розділені за чотирма кольорами. А ось назва стала приводом для невдоволення: деякі вважали її образливою і ризикованою.

Підсилює обраного чорного героя. Кожен раз, коли ви розриваєте чорну карту, герой і його сусіди отримують +2 до атаки до кінця раунду, 
– йдеться в поясненні до карти.

Картка
Картка "Удар батогом"

Відстоювати свою точку зору корпорація не стала: через кілька днів "Удар батогом" перейменували в "Координувати атаку". І хоча деякі підтримали рішення компанії, багато з них були незадоволені, що індустрія так легко йде на поступки. Користувачі навіть відзначають, що в новій назві теж легко відшукати обмеження: чи не зачіпає воно жертв 11 вересня?

Читайте також: Розробники оголосили дату виходу гри Total War: Three Kingdoms

Це, ймовірно, просто жарт, але він наочно демонструє нинішній стан справ. Більшість геймерів вважає, що розробники не повинні потурати бажанням меншості: всі незадоволені борці за справедливість, швидше за все, навіть не куплять гри, яку вони вважають образливою.

Тизер гри Artifact – дивіться відео

 

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук