Samsung транслюватиме музичні шоу у VR

- Читать новость на русском
Для цього Samsung об'єдналася з іншою компанією LiveXLive Media / reddit

У компанії обіцяють, що нова технологія забезпечить шанувальникам музики зовсім інший досвід присутності. Крім живих виступів виконавців, їм також будуть доступні VR- та AR-версії інтерв'ю та інших додаткових матеріалів.

Samsung продовжує розвивати технології віртуальної та доповненої реальності. Наразі сервіс Samsung XR забезпечує користувачам доступ до великої бібліотеки відеозаписів з кутом огляду 360°. А незабаром до цього додасться можливість переглядати живі виступи музикантів, повідомляє Venture Beat.

Цікаво: Samsung Galaxy S11 Plus: дата анонсу, характеристики та ціна смартфона

Заради роботи над цим проєктом Samsung об'єдналася з компанією LiveXLive Media, яка займається трансляцією музичних концертів і володіє правами на показ 1500 музичних заходів. Крім виступів, в її бібліотеці є оригінальний контент, що включає подкасти та інтерв'ю з музикантами.

Об'єднання технологій Samsung з досвідом LiveXLive Media дозволить шанувальникам музики по всьому світу випробувати абсолютно нові відчуття.

Компанії обіцяють транслювати концерти у форматі доповненої реальності, відео з 360-градусним оглядом і голограми.

Демонстрація об'ємного захоплення Samsung XR:

В Samsung впевнені, що в майбутньому подібний контент – в компанії його називають імерсивним – буде ставати дедалі популярнішими. Додатковий стимул його розвитку додасть поширення 5G.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук